Haberler
Erman Özdemir
/ Categories: Haberler

FMC - Tarım ve Teknoloji Günleri

FMC Türkiye, Genç Ziraat Mühendisleri Adayları İçin Kariyer Günlerine Katıldı.

FMC Turkey ekibi, 4–7 Eylül tarihleri arasında, Tekirdağ’ın Karaevli ilçesinde düzenlenen Türkiye’nin açık hava uygulamalı en büyük tarım fuarı DLG Tarım ve Teknoloji Günleri’ne katıldı.

Mısır, ayçiçeği, karpuz ve domates ekimleri gerçekleştirilen 400 m2 büyüklüğündeki parsel, yoğun bir ziyaretçi akınına uğradı. Ekili uygulama alanında FMC bitki besleme ürünlerinin yanı sıra Coragen® 20 SC, Granstar® +Trend, Drabant®, Topguard® EQ ve Vantex® 60 CS bitki koruma ürünleri uygulamalı olarak inceleme şansı bulan ziyaretçiler, ürünlerle ilgili detaylı bilgi edinme fırsatı buldu.

Potato Days Turkey fuarı ziyaretçileri tarafından büyük ilgi gören ‘Magicball’ uygulaması Tarım ve Teknoloji Günleri’nde de ziyaretçilerin en çok beğenisini toplayan uygulamalardan biri oldu. Fuar girişinde dağıtılan FMC Turkey logolu toplardan çıkan hediyelerini almak üzere FMC Türkiye standını ziyaret eden herkes hem kazandığı hediyeyi alma hem de FMC Türkiye’nin uzman ekibi tarafından ürünlerle ilgili bilgilendirilme şansı yakaladı.

Previous Article FMC Corporation, 2018 Agrow Ödülleri’nde çeşitli kategorilerde en iyi dereceleri aldı!
Next Article FMC Türkiye, Türkiye’nin İlk ve Tek Patates Özel Fuarı Potato Days’de!
Print
396 Rate this article:
No rating